Privatumo politika

UAB Tęstinių mokymų centro Interneto svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies), todėl paaiškiname, kaip jie veikia bei kaip galite juos pašalinti.

Kas yra slapukas?

Slapukai – tai nedideli informacijos failai, kurie leidžia interneto svetainėms išsaugoti lankytojo naudojimosi interneto svetaine įpročius. Slapukai išsaugomi jūsų naršyklės failų kataloge. Įprastai slapukų rinkmenos įrašomos į lankytojo įrenginį ir lankytojui sugrįžus į interneto svetainę, jam pritaikomas turinys pagal jo poreikius ir ankstesnius pasirinkimus.

Slapukus naudoja dauguma interneto svetainių, nes jie yra viena iš daugybės priemonių, kurios padeda pritaikyti internet turinį prie lankytojų poreikių. Slapukų surinkta informacija leidžia užtikrinti lankytojams galimybę naršyti patogiau, teikti patrauklius pasiūlymus bei daugiau sužinoti apie interneto svetainės lankytojų elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti tiek interneto svetainę, tiek teikiamas paslaugas.

 Yra naudojami keli tipai slapukų.

Veikimą gerinantys slapukai: šie slapukai renka informaciją apie tai, kaip lanktojai naudojasi tam tikra interneto svetaine, pavyzdžiui, kurie puslapiai lankomi dažniausiai ir ar lankytojai iš tinklalapių gauna klaidų pranešimų. Šie slapukai nerenka informacijos, leidžiančios atpažinti svetainės lankytoją. Visa šių slapukų renkama informacija -bendrojo pobūdžio, todėl ji anoniminė ir naudojama tik svetainės veiklai pagerinti.

Tiksliniai arba reklaminiai slapukai: šie slapukai naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent jums ir atitiktų jūsų interesus. Jie taip pat naudojami tam, kad tam tikras reklamas matytumėte tik tam tikrą kartų skaičių ir kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą.

Slapukų valdymas

Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus, tačiau lankytojas gali nustatyti savo naršyklę taip, kad slapukai nebūtų priimami. Galite naršyklėje slapukus išjungti, bet žinokite, kad jeigu taip padarysite, galite netekti galimybės naudotis daugybe funkcijų, kurios būtinos, kad interneto svetainė veiktų kaip dera, interneto naršyklė gali veikti netiksliai. Vis dėlto rekomenduojame lankytojams sutikti, kad jų kompiuteriuose būtų išsaugomi slapukai, nes taip lankytojus pasieks vertingesnė informacija, be to, naudojimasis interneto svetaine bus daug paprastesnis. Apie slapukų išjungimą savo mobiliajame telefone išsamesnę informaciją rasite savo telefono naudotojo vadove.

Daugiau išsamesnės ir nepriklausomos informacijos apie slapukus, jų veikimo principus rasite apsilankę interneto     svetainėje http://www.allaboutcookies.org

UAB Tęstinių mokymų centras pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti Privatumo politiką, ir tokie pasikeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo interneto svetainėje  http://testiniaimokymai.lt. Rekomenduojama visuomet susipažinti su naujausia Privatumo politikos versija.