Registracija uždaryta!
KODĖL TAU VERTA JAME DALYVAUTI?
Šiandien mes turime prieigą prie bet kokios mus dominančios informacijos. Kiekvienas, gebantis naudotis „Google“ paieškos sistema, vos per keletą minučių gali rasti šimtus įvairiausių patarimų ir įžvalgų apie tai, kaip tinkamai planuoti savo laiką, organizuoti darbus, vadovauti įmonei, padidinti pajamas, investuoti, kurti artimus ir kokybiškus santykius, tinkamai auklėti vaikus, išlaikyti balansą tarp darbo bei asmeninio gyvenimo. Sąrašą, kaip patys puikiai suprantate, būtų galima tęsti iki begalybės.
Jei tikėti posakiu, kad informacija (žinios) yra didžiausias turtas, mus turėtų supti vien efektyvūs, sėkmingi ir laimingi žmonės. Juk prieigą prie informacijos turi beveik kiekvienas. Jei ne internete, tai knygynuose, kurių lentynos perkrautos paties įvairiausio pobūdžio knygomis.
Žmonės kasdien sužino vis daugiau, bet kažkodėl didžioji „žinančių kaip reikia“ dalis ir toliau susiduria su tomis pačiomis problemomis, su kuriomis susidurdavo anksčiau: ir toliau trūksta laiko, pinigų, energijos, ir toliau nepavyksta kurti norimų santykių, ir toliau atidėliojami svarbūs sprendimai, kuriuos reikėjo priimti jau labai seniai. Kodėl?
Nes mūsų gyvenimo kokybė priklauso ne nuo turimų žinių, o nuo mūsų įpročių, darančių lemiamą įtaką tam, kaip mes dirbame, gyvename ir priimame mus supantį pasaulį.
Seminarą ves Tomas Kaulinskas, pirmasis Lietuvoje asmeninio efektyvumo treneris, padėjęs pakeisti jau daugiau kaip 4000 žmonių įpročius. Seminaro metu su jumis pasidalins praktiškai patikrintomis veiksmingomis įpročių keitimo metodikomis bei pateiks realius savo paties ir savo mokinių pavyzdžius kaip būtent buvo keičiamas vienas ar kitas įprotis.
SEMINARO METU IŠMOKSI IR SUŽINOSI
Kaip tinkamai formuoti norimus įpročius?
Įpročiai – kas jie, ir kaip jie veikia mūsų elgesį?
Pirmas ir svarbiausias žingsnis norint keisti bet kokį įprotį.
3 pagrindinės klaidos, dažniausiai pasitaikančios formuojant naują įprotį.
5 plačiai paplitę mitai apie įpročius.
Dvi paprastos ir efektyvios įpročių formavimo metodikos.
Praktiniai įpročių keitimo pavyzdžiai.
Ko reikia, norint keisti aplinkinių įpročius?