Laba diena, ačiū, kad užsukai į „Tęstinių mokymų centro” puslapį. Jei esi „čia”, Tau veikiausiai smalsu sužinoti, kokias galimybes siūlome. Jų daug, tad skirk 5 minutes savo laiko ir mes atsakysime į visus Tavo klausimus! Tad pradedam!

Kodėl „Karma” like’ina Tęstinių mokymų centro veiklą?
„Karmai” patinka Tęstinių mokymų centras, nes visi kartu kuriame didžiulę vertę Lietuvai. 

Kviečiame susipažinti su mūsų veikla:

  • Teikdami aukščiausios kokybės mokymus ir konsultacijas verslo klientams, padedame jiems padidinti įmonės efektyvumą ir uždirbti daugiau $$$.
  • Taip pat verslo klientams padedame kurti autentišką organizacinę kultūrą, kuri orientuota į pridėtinės vertės darbuotojui kūrimą.
  • Kita mūsų klientų dalis – fiziniai asmenys. Dalyvaudami analogų Lietuvoje neturinčiose tęstinėse asmeninių pokyčių programose, klientai išmoksta gyventi autentišką, daugiau balanso ir  laimės pripildytą gyvenimą. Šiame greičio ir konkurencijos amžiuje tai neįkainojama.

Kodėl dirbu Tęstinių mokymų centre?

,,1. Įmonė yra suformuota vertybių pagrindu, kurios nėra tik deklaruojamos, o jomis remiantis kuriamas santykis tiek su darbuotojais tiek su klientais. Veikla ir darbinė kasdienybė yra turimų ir deklaruojamų vertybių atspindys.

  1. Įmonė orientuota į rezultatą ir žino ko siekia ir kur nori “nueiti”. Nekonkuruojama su kitomis įmonėmis, o stengiamasi siekti norimo rezultato augant, tobulėjant ir kuriant išskirtinumą ir pamatuojamą vertę klientui.
  2. Darbuotojai turi galimybę augti ir tobulėti ir profesinėje ir asmeninio augimo srityse. Yra gera terpė iniciatyvai ir savęs realizavimui.
  3. Kolektyvas=šeima. Sveiki tarpusavio santykiai, kur klausoma, girdima,
  4. Vadovai yra savo srities profesionalai ir yra autoritetai, kuriais norisi sekti.”

Mokymų projektų vadybininkė Vitalija

 

,,Prisijungusi prie TMC kolektyvo supratau, ką reiškia komanda, palaikymas bei nenutrūkstantis tobulėjimas tiek profesiniame, tiek asmenybiniame lygmenyje. Džiaugiuosi turėdama galimybę būti TMC šeimos dalimi, kuri kiekvieną darbuotoją priima ir vertina tokį, koks jis yra. O tai, be jokios abejonės, yra puiki motyvacija kilti dar aukščiau.”

Mokymų projektų vadybininkė Justina

 

,,Tęstinių mokymų centre aš nedirbu, aš čia gyvenu, gerąja šio posakio prasme.  Aplink supratingi ir atsakingi kolegos, galimybės darbuotis su įdomiais kolegomis, prasminga veikla ir laisvalaikis. Džiaugiuosi galėdama ne tik siekti savų tikslų, bet ir matyti, kaip čia auga asmenybės. Kiekviena darbo diena – tai mažytė šventė.”

Pardavimų vadovė Ramunė

 

 

Šiuo metu ieškome:
MOKYMŲ PROJEKTŲ VADYBININKO

Ko mes iš Tavęs tikimės?
1) Kad esi proaktyvus.
2) Gebi LABAI LABAI greitai mokytis!
3) Esi įgudęs adaptuotis greitai besikeičiančiojoje aplinkoje.
4) Degi noru ugdyti savo prigimtinius talentus.
5) Supranti, ką reiškia sąvoka „VERTĖ klientui”.
6) Žodžiai „edukacija”, „vertę kuriantys mokymai”, „konsultacijos” Tau artimi.
7) Esi pasirengęs žaisti komandinį žaidimą!

Ką mes siūlome Tau?
1)     Dinamišką ir nuolat tobulėti skatinančią veiklą.
2)     Prigimtinių talentų ugdymo programą.
3)     Galimybę dalyvauti priimant sprendimus ir kuriant projektus (nebūsi sraigtas, o svarbi sprendimams įtaką daranti įmonės dalis).
4)     Laimės pojūtį, kai darbas „ne užknisa”, o „veža”!
5)     Galimybę mokytis iš skirtingų sričių profesionalų.
6)     Aiškią strategiją, kaip pasiekti norimą mėnesio uždarbį.

Savo CV siųkite el.paštu: egle@testiniaimokymai.eu arba skambinkite telefonu 860496573