Treneris

Donatas Jonikas


17 metų patirtis išgryninant ir įgyvendinant įmonių rinkodaros strategijas
11 metų patirtis vadovaujant įmonėms, 6 metų patirtis įmonių grupės valdyboje
17 metų lektoriaus patirtis vedant praktinius rinkodaros seminarus universitetuose
8 metų vadovavimo patirtis nepelno siekiančioms organizacijoms
5 metų vadovavimo patirtis LiMA (Lietuvos marketingo asociacijos) Klaipėdos skyriui
4 rinkodaros knygų (praktinių mokymosi vadovų), iš kurių mokosi Lietuvos ir užsienio studentai, autorius
41 Lietuvos ir užsienio startuolių mentorius
Verslo idėjos potencialo įvertinimas
Rinkodaros galimybių studijos
Konkurencinio pranašumo radimas
Išskirtinio vertės pasiūlymo sukūrimas
Rinkodaros strategijos išgryninimas
Rinkodaros planavimas ir įgyvendinimo kontrolė
Inovatyvių verslų ir startuolių rinkodara
Praktiniai rinkodaros mokymai
Ekonomikos mokslų daktaras
Rinkodaros vadybos magistras
Pėstininkų būrio vadas (atsargos leitenantas)
Per pastaruosius kelis metus kvalifikaciją kėlė dalyvaudamas daugiau kaip 40 seminarų ir mokymų Lietuvoje bei užsienyje rinkodaros, naujų produktų kūrimo, vartotojo patirties dizaino, įmonės įvaizdžio, pardavimų automatizavimo ir kitomis temomis.
Donatas - ekonomikos mokslų daktaras, rinkodaros praktikas su daugiau kaip 14 metų patirtimi. Įgyvendino verslo projektus Ukrainoje, Šveicarijoje, Vokietijoje, Kinijoje, Mauritanijoje ir kitose šalyse. Dirbo su daugiau kaip 50-ies įmonių rinkodaros strategijomis, pradedant specifinėmis techninėmis paslaugomis Klaipėdos uoste, baigiant 97 mln. Eur vertės pirolizės jėgaine Donetske.

Donatas veda praktinius rinkodaros seminarus universitetuose, yra kviečiamas kaip ekspertas ir komisijos narys į įvairius verslumo renginius, yra Lietuvos nacionalinio verslo konsultantų tinklo bei Nacionalinio mentorių tinklo narys.

Tam, kad parašytų praktinį startuolių rinkodaros vadovą „Startup Evolution Curve“, Donatas atliko 1.447 startuolių tyrimą ir beveik 500 papildomų interviu su sėkmingų startuolių įkūrėjais. Pastangos atsipirko su kaupu - knyga buvo itin teigiamai įvertinta daugiau nei 30 užsienio ekspertų, pateko į TOP 5 geriausiai perkamų knygų sąrašą pasaulinėje Amazon platformoje startuolių kategorijoje, o interviu bei įžvalgos išspausdintos net Forbes žurnale.

2003 metais buvo apdovanotas Rotary premija už geriausią bakalauro diplominį darbą Klaipėdos universitete, o 2017 metais jau Donato vadovaujamas studentas gavo Klaipėdos mero apdovanojimą už miestui reikšmingą ir pritaikomą diplominį darbą (verslumo skatinimo tema).