PHRONESIS vadovų akademija® programos treneris

Tomas Stonys


26 metų patirtis dalyvaujant verslo įmonių vystyme. Verslo veiklos sritys: gamyba, maisto gamyba, telekomunikacijos, didmeninė bei mažmeninė prekyba, logistika. 17 metų iš 25 patirtis verslo tarptautinėje arenoje.
18 metų vadovaujančio darbo patirtis, užimant pardavimų ir marketingo direktoriaus, verslo įmonės vadovo, valdybos nario ir valdybos pirmininko pozicijas.
11 metų patirtis vadovaujant didelėms organizacijoms su 2000+ darbuotojų ir 100+mln. EUR apyvartos.
12 metų patirtis darant reikšmingus ekonominius, struktūrinius ir kultūrinius pokyčius valdomose organizacijose ir versluose.
Patirtis dirbant 8-iuose skirtinguose verslo sektoriuose per 25 metų darbo praktiką.
Mąstymo bei elgesio įpročius keičiančių principų įgyvendinimas;
Asmeninio bei komandinio tobulėjimo planų sudarymas;
Ugdymo ir mentorystės procesų sudarymas bei esamų procesų vertinimas;
Šiuolaikinės laiko ir veiklos planavimo metodikos bei priemonės;
Vadovų laiko ir veiklos planavimas;
Efektyvaus vadovavimo įgūdžių ugdymas;
Įmonės veiklos efektyvumo didinimas: strateginis planavimas, vertybės, struktūra, procesai, komandos žmonių atsakomybės, KPI rodikliai ir jų matavimas;
Bazinių projektų valdymo įgūdžių ugdymas;
Verslo procesų efektyvumo didinimas;
Pardavimų ir rinkodaros valdymo, derybų, biudžeto sudarymo įgūdžiai.
BMI (Baltic Management Institute) Executive MBA programa su priedu – „Doing business in China“.
BMI (Baltic Management Institute) papildomi seminarai: Merger & Acquisition business, Leadership style, Coaching principles.
Stocholmo univeristeto programa – „Lyderystė organizacijoje ir sau“.
Pokyčių programa DaVinci 365® ARCHITECTUS.

Tomui per 26 metų darbo patirtį teko dirbti įvairiuose verslo sektoriuose ir pažinti jų skirtumus ir panašumus. Sukaupta patirtis, ypač tarptautinėse kompanijose, suteikė visus įrankius, kurie būtini padėti Lietuviško kapitalo verslams siekti norimo augimo, tarptautinės sėkmės ir įvertinimo.

Paskutiniai 10 metų Tomui buvo agresyvūs tiek paties verslo dydžio kontekste, tiek pokyčiuose kuriuos teko įgyvendinti. Teko imtis labai rimtų iššūkių suvaldant organizacijų dydžius, jų elgesį, bei sukuriant vadybos sistemas, perimant pilną kiekvieno proceso kontrolę, inicijuojant didelius struktūrinius pokyčius ir atitinkamai kultūrinius, kurie būtini siekiant tapti tarptautinio lygio organizacija, kurios kultūrą ir vadybą pripažįsta tarptautiniai verslai. Toks yra kelias, kurį nueina lietuviškas verslas, kol tampa tikru ir pripažintu tarptautinio verslo partneriu Vakarų kultūroje.

Pastaruosius 14 metų Tomas skyrė daug savo laiko mokymuisi ir augimui. Per tuos metus Tomas identifikavo talentus ir užaugino daugiau kaip šimtą vadovų, kurie šiuo metu jau vadovauja didelėms organizacijoms ar padaliniams ir daro tolimesnę karjerą. Tomas Stonys sako: „kaip pas trenerį Tomą Kaulinską, taip ir pas mane jau yra įaugę tai, kad „rezultatai niekada nemeluoja“.